Yüksek kalitede güvenilir ve uygun fiyat
aşağı kaydır
HIZLI TESLİMAT
Satın alma işlemini tamamladıktan 5 dakika sonra sistem otomatik olarak e-postanıza gerekli bilgileri iletir.
100% Destek
Satın aldıktan sonra ve öncesinde tüm sorularınıza dürüst ve hızlı cevaplar.
Her hesap sadece 1 kişiye satılı
GARANTİ
Verdiğimiz hizmetin ve sattığımız hesapların arkasındayız. En ufak sorunda büyük çözümler ile sizlerleyiz.
Minecraft Ürünlerine Göz At
Minecraft
Stok Var

Elmas Hesap

Tıkla, Detayları Gör₺ 9.99

Stok Var

2X Elmas Hesap

Tıkla, Detayları Gör₺ 15.99

Stok Var

Hypixel Garantili Hesap

Tıkla, Detayları Gör₺ 12.99

Stok Var

Full Süper Paket

Tıkla, Detayları Gör₺ 69.99

Stok Var

Optifine Cape

Tıkla, Detayları Gör₺ 25.99

Stok Var

Super Tatil Paketi

Tıkla, Detayları Gör₺ 89.99

Diğer Ürünlere Göz At
Diğer Ürünler
Stok Var

Netflix Hesabı

Tıkla, Detayları Gör₺ 14.99

Stok Var

Random Steam SILVER Key

Tıkla, Detayları Gör₺ 1.50

Stok Var

Rondom Steam ELITE Key

Tıkla, Detayları Gör₺ 2.50

Kullanılmayan, unutlmuş eski minecraft hesaplarını müzayede toplu bir şekilde satın aldığımız için hesaplar bu kadar ucuza geliyor.

Ödeme tamamlandıktan maksimum 5 dakika içerisinde siparişiniz mailinize iletilir. Eğer bilgiler mailinize gelmediyse spam vb. klasörlerini kontrol ediniz. Eğer 10 dakika içerisinde siparişiniz elinize ulaşmadıysa lütfen canlı destekten bize ulaşın.

Ödemelerinizi kredi kartı, banka kartı, tosla kart, ininal kart, papara kart gibi kartlar ile yapabilirsiniz.

KULLANIM ŞARTLARI
Sayfadaki kurallar, minecraftucuzpre.com ile minecraftucuzpre.com müşterileri arasındaki alışveriş ve kullanım şartlarıdır. Alışveriş öncesi bu sayfadaki bütün maddeleri okumanız gerekmektedir.

Ürün hakkında
Satın alacağınız hesap, Mojang oyun stüdyosu tarafından geliştirilen Minecraft oyunu için satın alınmış bir hesaptır. Hesaba Minecraft oyunundan giriş yapıp çevrimiçi oyun sunucularında oynayabilirsiniz. Satın aldığınız hesap ile Mojang.com'um internet adresine giriş yapabilirsiniz. Siparişlerin tamamlanma maksimum 1 iş günüdür.

Değişim Teslim Süreci
Hesabın kullanıcı tarafından değiştirilmediğinden emin olmak amacıyla hesabın satıcısı tarafından teyit edildiğinden itibaren 2 iş günü içerisinde hesap satın alan kişi veya şahısa teslim edilir. Garantili hesap değişiminden faydalanmak için sağlanması gereken tek şart hesabınıza giriş yapamıyor olmanızdır.. Satın aldığınız hesabınızın bilgileri yanlış ise yani giriş yapamıyorsanız, Canlı destek ile bize ulaşın 1 iş günü içerisinde satın aldığınız mail üzerinden dönüş sağlanacaktır. Hesabınız eğer gereken şartı sağlıyorsa sadece 1 kereye mahsus olmak üzere hesabınız değiştirilecektir.

Sorumluluk reddi
minecraftucuzpre.com üzerinden alınmış bir Minecraft hesabı ile, kullanıcıların yaptığı yasal olan yada yasal olmayan olarak yapılan bütün hareketler, ilgili Minecraft hesabını minecraftucuzpre.com üzerinden satın alan kişinin sorumluluğuna aittir. minecraftucuzpre.com üzerinden yasal olmayan yollar ile yollarla ele geçirilmiş (çalıntı kart vb.) ödeme işlemlerinden minecraftucuzpre.com sorumlu değildir.Oyunun sahte kullanımlardan ortaya çıkacak sorunlar kişinin sorumluluğuna aittir. Orijinal minecraft launcher kullanımını önermekteyiz. Sipariş veren kişi yada kurumlar "Kullanım Şartları"nı kabul etmiş sayılır.

Mail değişimi FULL SÜPER PAKET HARİÇ hiçbir pakette gerçekleşmez.